WiFi Ninja - manage network profiles easily

Główną cechą tego narzędzia jest tabelaryczny widok wszystkich profili sieci bezprzewodowych na komputerze lokalnym. Za pomocą kilku kliknięć możesz odczytać wszystkie hasła dostępu do wszystkich zapamiętanych w systemie sieci Wi-Fi. Drugą najważniejszą funkcją tego narzędzia jest możliwość importowania / eksportowania ustawień sieci bezprzewodowych. Na przykład: jeśli musisz przeprowadzić migrację całego środowiska, obszaru roboczego i systemu operacyjnego na nowy sprzęt - możesz po prostu wyeksportować wszystkie profile sieciowe do plików XML i zaimportować je ponownie w nowym zainstalowanym systemie operacyjnym Windows. Teraz proste jak nigdy wcześniej. Wersja 1.0.2 daje możliwość zrobienia backupu wszystkich profili sieciowych do jednego pliku *.ninja - można odtworzyć profile z backupu na dowolnym komputerze.

Większość współczesnych kart sieciowych jest ze sobą kompatybilna - Jeżeli chcesz przenieść wszystkie zapamiętane sieci wifi przypisane do wbudowanej w laptopie karty sieciowej do nowej, zewnętrznej karty wifi... np. z powodu zbyt słabego zasięgu. Z programem WiFi Ninja to żaden problem!

Czytaj więcej
CateringCalculator - Kalkulator porcji dla gastronomii

Oprogramowanie "CateringCalculator" kierujemy przede wszystkich dla pracowników gastronomii, pomocy kuchennych i szefów kuchni. Podstawowym zadaniem programu jest szybka rekalkulacja proporcji wagowych/ilościowych dla przygotowywanych posiłków. Wiele surowców spożywczych podczas obróbki zmienia swoją wagę - dzięki "CateringCalculator" łatwo obliczysz docelową wielkość porcji. Wystarczy, że podasz otrzymaną ilość produktu i wagę referencyjną podaną w przepisie.

Aby łatwo korzystać z oprogramowania w kuchni, aplikacja powstała dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie tabletu o ekranie nie mniejszym jak 7".

Czytaj więcej
SMTP diagnostic tool

Główną ideą powstania tego oprogramowania była potrzeba wykonania diagnostyki przebiegu komunikacji z serwerem SMTP.
Aby wykonać test: Skonfiguruj wszystkie wymagane parametry. Jeżeli jest taka potrzeba dodaj załącznik. Program spróbuje połączyć się ze zdefiniowanym serwerem pocztowym a następnie spróbuje za jego pomocą wysłać wiadomość. Podczas pracy programu generowany jest szczegółowy plik LOG. Plik LOG zawieraja wiele cennych informacji związanych z komunikacją między klientem a serwerem. Aktualna wersja programu obsługuje serwery z wymaganą autoryzacją jak również komunikację z serwerami SMTP używającymi szyfrowania (SSL).

Czytaj więcej
Zarządzanie systemami IT

Fundamentem naszej działalności jest zarządzanie infrastrukturą IT. Przez to zagadnienie rozumiemy kompleksową obsługę informatyczną - włączając w to zagadnienia DevOps, SysOps i wszelkie inne działania związane z utrzymaniem oraz administracją systemami, sieciami i zasobami. Nasza rola skupia się na usługach outsourcingu IT dla małych i średnich firm.

Tworzenie oprogramowania

Tworzymy własne komercyjne oprogramowanie oraz rozwiązania dedykowane pod wymagania naszych klientów. Specjalizujemy się w wieloplatformowych aplikacjach Webowych, desktopowym oprogramowaniu bazodanowym (środowisko Windows) oraz rozwiązaniach IoT - w oparciu o mikrokontrolery, nanoPC itd.