Najwyższy standard

Tworzymy oprogramowanie w zgodzie z obowiązującymi trendami i standardami. Nie obawiamy się być innowacyjni. Dla nas programowanie jest pasją.

Jak mawia stare powiedzienie:

Nie ma rzeczy niemożliwych. Jedyne czego potrzebujesz to człowieka który nie wie, że coś jest niemożliwe do zrobienia. Przyjdzie i to zrobi.


Nieustannie staramy się rozwijać. Owocem naszych starań jest tworzenie coraz doskonalszego kodu. Przykładamy ogrom uwagi na szczegóły które dla klienta końcowego są często niedostrzegalne. Dzięki temu, projektowane przez nas oprogramowanie jest w stanie pracować bardzo długo i bezawaryjnie.

Srodowisko projektowania oprogramowania można porównać do procesów produkcyjnych w motoryzacji. Samochód jest jak Twój biznes - chcesz żeby jechał szybko, daleko, wydajnie i bezawaryjnie. Żeby mógł przewieść wszystko co potrzebujesz. Silnik jest jak oprogramowanie. Jeżeli inżynier źle zaprojektuje i wykona wał silnika, technik nie wleje do silnika oleju a monter zainstaluje złe zębatki to silnik zapewne się uruchomi. Prawdopodobnie będzie pracował jakiś czas. Będzie palił dużo więcej paliwa niż powinien. Będzie dymił z powodu złego spalania. Będzie miał znacząco niższą moc niż właściciel samochodu by oczekiwał. W bardzo niedługim czasie silnik przestanie działać - brak oleju nasili tarcie. Mechanik - nasz "programista" naprawi to. Ale koszt będzie przewyższał cenę zakupu nowego silnika. Analogicznie jest w przypadku oprogramowania.

Jakość != lśniące opakowanie.

Oto dlaczego kod zawarty w głębi ma znaczenie.