Stały rozwój

Nieustannie się rozwijamy. Obszar naszej działalności to nie tylko outsourcing IT oraz oprogramowanie.

W ciągu kilkunastu lat naszej aktywności na rynku, realizowaliśmy setki mniejszych i większych projektów. Zakres tych projektów jest bardzo duży a funkcjonalność skrajnie różna. Realizowaliśmy projekty trywialne jak również skomplikowane, wielowątkowe pracujące na różnych warstwach sprzętu i oprogramowania.


Mamy doświadczenie w sektorze produkcji i automatyki, telekomunikacji i sieci komputerowych. Integrowaliśmy systemy CCTV, kontroli dostepu i nadzoru, VOIP, zarządzania budynków czy "inteligentnego domu". Systemy zarządzania budynkami były naszym warsztatem zanim pojęcie "inteligentnego domu" zostało wprowadzone do powszechnego użycia i stało się "trendy". Obecnie jesteśmy zafascynowani technologiami IoT.

Wychodzimy z założenia że każdy projekt może nas czegoś nauczyć. Nie boimy się uczyć, eksperymentować i twożyć. Dzięki stałemu podnoszeniu naszych kwalifikacji oraz dzięki doświadczeniu zdobywanego przy każdym kolejnym zleceniu - każdego dnia stajemy się lepszymi profesjonalistami jak wczoraj.

Wiemy, że profesjonalizm to nie tylko wiedza, lecz umiejętne korzystanie z posiadanej wiedzy.

My wiemy jak to działa.